YAZILIM

YAZILIM

Temel Yetenekler

a) Ölçümleme

• Nesnelerin düşey yönde yükseklikleri, • İki nokta arasında yatay mesafe, eğik mesafe ve yükseklik farkları, • Hava fotoğrafı üzerinde görünen her detayın 3 boyutlu koordinatları, • Eğik hava fotoğrafı üzerinde alanlar, hassas bir şekilde ve hızla ölçülebilmektedir.

b) Sayısallaştırma

• Detaylar nokta, çizgi, alan olarak sayısallaştırılmakta ve • Eğik hava fotoğrafı üzerinde sayısal hale getirilen nokta, çizgi ve alan bilgileri farklı formatlarda export edilebilmektedir.

c) Vektör Entegrasyonu

Mevcut 2B CBS katmanlarının eğik fotoğraflar üzerinde gösterilmesi çok daha kolay ve hızlıdır. Mevcut 2B CBS katman verileri sayısal arazi modeli (SAM) üzerine indirgenerek, 3B verileri ise doğrudan eğik görüntüler üzerinde gösterilebilmektedir.

Teknik Özellikler

YAZILIM

PowerVision Web

Herhangi bir Plug-in yüklenmesine gerek kalmadan Browser ‘dan bağımsız olarak Internet veya Intranet ağında kullanıcı bazlı yetkiler ile verilere erişebilme.

PowerVision Plug-in

Yaygın olarak kullanılan yazılımları içinde Plug-in olarak birlikte çalışabilme. Bu sayede yazılımın içinden hiç çıkılmadan eğik görüntülere ulaşılarak, sayısallaştırma ve görüntüleme işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilme.

PowerVision Mobile

Android ve IOS işletim sistemi olan tablet ve telefonlardaki eğik hava görüntülerine erişerek, işlemlerin mobil olarak her yerde gerçekleştirilebilme özelliği.

İletişim

NextLevel Ofis Kulesi A Blok Kat:15 No:79 Söğütözü / Çankaya / Ankara / Türkiye

+90 (850) 455 0 300 / +90 (850) 455 0 301

info@powervision.com.tr

Haberdar Ol

Kampanyalar ve duyurulardan haberdar olmak için lütfen kayıt olun.